Joensuun Perheentalo

Rantakatu 15
80100 Joensuu
perheentalo@pelastakaalapset.fi

Työntekijät

Mia Ylhäinen, koordinaattori
p. 050 413 0563
mia.ylhainen@pelastakaalapset.fi

Miia Kettunen, ohjaaja
p. 050 414 2492
miia.kettunen@pelastakaalapset.fi

Mervi Tahvanainen, ohjaaja
p. 050 439 5209
mervi.tahvanainen@pelastakaalapset.fi

Anne-Maria Saaristo, aluejohtaja
p. 040 548 8839
anne-maria.saaristo@pelastakaalapset.fi

Kuopion Perheentalo

Kauppakeskus Apaja, E-porras
Kauppakatu 45, 70110 Kuopio
kuopionperheentalo@pelastakaalapset.fi

Kuopion Perheentalon toimisto
Suokatu 36B36, 70100 Kuopio
(kaikki postilähetykset tähän osoitteeseen)

Työntekijät

Johanna Marttinen, koordinaattori
p. 050 317 2656
johanna.marttinen@pelastakaalapset.fi

Liisa Törn, ohjaaja
p. 050 405 9560
liisa.torn@pelastakaalapset.fi

Merja Kiminki, ohjaaja
p. 050 405 7608
merja.kiminki@pelastakaalapset.fi

Anne-Maria Saaristo, aluejohtaja
p. 040 548 8838
anne-maria.saaristo@pelastakaalapset.fi

Iisalmen Perheentalo – yhteistyö

Johtaja Sinikka Roth
040 7 431 773
sähköposti: sinikka.roth@perheentalo.fi