Joensuun Perheentalo

Rantakatu 15
80100 Joensuu
perheentalo@pelastakaalapset.fi

Työntekijät

Mia Ylhäinen koordinaattori
p. 050 413 0563
mia.ylhainen@pelastakaalapset.fi

Miia Kettunen ohjaaja
p. 050 414 2492
miia.kettunen@pelastakaalapset.fi

Mervi Tahvanainen ohjaaja
p. 050 439 5209
mervi.tahvanainen@pelastakaalapset.fi

Topi Linjama projektisuunnittelija, Isämies elämässä -hanke
p. 050 448 1095
topi.linjama@pelastakaalapset.fi

Anne-Maria Saaristo, hallintovastaava
anne-maria.saaristo@pelastakaalapset.fi
p. 040 548 8838

Kuopion Perheentalo

kuopionperheentalo@pelastakaalapset.fi

Lisätietoja Kuopion Perheentaloon liittyen antavat:

Anne-Maria Saaristo, hallintovastaava
anne-maria.saaristo@pelastakaalapset.fi
p. 040 548 8838

Mervi Hakkarainen, ehkäisevän työn koordinaattori
mervi.hakkarainen@pelastakaalapset.fi
p. 050 433 0559

Iisalmen Perheentalo – yhteistyö

Johtaja Sinikka Roth
040 7 431 773
sähköposti: sinikka.roth@perheentalo.fi